Elektronika VH3M

Vo februári 2013 bol vyrobený prvý kus novej váhovej elektroniky, ktorý ukončil skoro 14 ročnú dráhu elektroník IPRE2 postavených na procesore DALLAS DS80C320 (vylepšený 8052).  Nová elektronika mala za cieľ nahradiť pôvodnú elektroniku, integrovať viac rozhraní, integrovať analógový výstup, umožniť pripojenie na Ethernet, možnosť ukladania dát na SD kartu a tiež umožniť prevádzku na batérie. Je postavená na procesore STM32L151  (ARM Cortex-M3), prevodníky pre tenzometre AD7714YR. Je možné pripojiť displeje a tlačítka cez zbernicu H1BUS,  alebo i grafický LCD. Na pripojenie s okolím slúži linka RS485, RS232, alebo Ethernet cez modul Xport.

 

web_VH3M_9mes

Prvý kus bol cielene realizovaný ako záznamová elektronika pre dva snímače. Momentálne už zaznamenáva 21 mesiacov bez prestávky na jednu sadu batérií.

 

 

BDWF

 

DBWF_n1tModul BDWF slúži na vyhodnotenie stavu optickej lišty, ktorá je zostavená zo senzorov firmy Fraba typu VITECTOR OSE (T+R). Je určený na náhradu mechanicko-tlakového DW kontaktu rolovacích a sekčných brán.

Popis: BDWF